Několik informací o mně

Me

 

Jmenuji se Petr Němeček, pocházím z Pardubického kraje, ale v současné době žiji v pěkné vesničce Šebetov v Jihomoravském kraji. Jsem vyučený a odmaturovaný v oboru strojní záměčník s mezinárodním diplomem zkoušek SOM. Již od roku 1997 se pohybuji v oblasti IT, obchodu a v posledních letech i v oblasti zabezpečovací techniky. Mám zkušennosti s ekonomickým systémem Money S3, u kterého jsem cca 6let prováděl a do dnes provádím (celkem již přes 10let praxe) servisní zásahy a který vřele doporučuji svým zákazníkům. Také spolupracuji se společnosti Ježek software, s.r.o. a školím ekonomický systém DUEL a taktéž u nej provádím základní servisní práce.

Živnostenské oprávnění vlastním již od roku 1999, avšak od roku 2010 jsem jej rozšířil o několik dalších oblastí z řad IT a obchodu a v neposlední řadě i o koncesovanou živnost "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob".

Dnešní uspěchaná doba vyžaduje, aby lidi mohli nakupovat z pohodlí domova a tím tak ušetřili čas i své peníze. Obchodníci na toto reagují rozšiřováním svých služeb v oblasti IT a poskytují více a více možností obchodovat přes Internet pomocí e-shopů )elektronický obdhod). Tvorba takového e-shopu je mnohdy časově ale hlavně finančně náročná. Proto jsem se rozhodl nabídnout vám všem, jenž zvažujete nabízení svých služeb a zboží zákazníkům, možnost zřízení základních dvou typů e-shopů. Více informací o jednotlivých e-shopech naleznete v sekci Produkty a služby. V tomto směru spolupracuji s brněnskou firmou AZUMA a s pražskou firmou IDC Softwarehouse. Díky této spolupráci vám mohu nabídnout rychlé, jednoduché, účelné a levné řešení tvorby a provozu vašeho e-shopu. - Od roku 2018 již služby v oblasti e-shopů - NEPOSKYTUJI !

Dále se zaměřuji na bezpečnost objektů a to jak bytových, tak nebytových, včetně fotovoltajických elektráren. Možná mi dáte za pravdu, že ochrana majetků a osob je dnes více než aktuální a proto jsem se rozhodl nabídnout vám možnost elektronického zabezpečení vašich bytových i nebytových prostor a to jak PZTS (EZS), tak i EPS. Nabízím i kamerový systém CCTV / IPTV, jak se záznamem, tak s přístupem na kamery přes Internet, včetně možností nočního snímání. V této oblasti spolupracuji s firmou ABBAS, a.s., jenž má dlouholeté zkušennosti v oblastech PZTS (EZS), CCTV / IPTV, EPS, ACS, evakuačních rozhlasů a strukturovaných kabeláží. Spolupracuji také s firmou VARIANT plus, spol. s r.o., s jedním z výhradních distributorů kanadského systému PARADOX SECURITY v ČR a dalšch značek v oblasti PZTS (EZS), CCTV / IPTV, EPS . Dále s firmou s jedním z největších PCO (pult centrální ochrany) v ČR - ALKOM SECURITY, a.s. a také s prvním českým výrobcem zabezpečovacích systémů a nyní i s PCO, firmou JABLOTRON ALARMS, a.s.. Samozřejmostí je i mechanické zabezpečení, jenž je a má být,  vždy prvotní překážkou pro zloděje. Zde spolupracuji s firmou UNIVERSAL TECHNIK, jenž se právě zaměřuje na nejen mechanické zabezpečení, ale i na zámky, kování, montáže a mnoho dalšího. Nabízím možnost konzultace rozmístění bezpečnostních prvků, včetně podrobné analýzy možných variant a kombinací systémů jak z pohledu přísnosti zabezpečení, tak z pohledu finanční nákladovosti. Součástí výše uvedeného je samozřejmě i prodej bezpečnostních prvků, jako jsou tabulky, samolepky, bezpečnostní pásky, odrazky, vesty a mnoho dalšího. včetně auto/moto lékárniček.

A v neposlední řadě bych vám rád nabídnul možnosti částečné vzdálené správy vašich PC a možnost drobných servisních zásahů pro již zmiňovaný ekonomický systém MoneyS3 od společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s a DUEL od společnosti Ježek Software, s.r.o..

Mimo výše zmíněných služeb je mým primárním cílem spokojený zákazník a proto nabízím individuální přístup ke každému projektu, pro který se rozhodnete.

Věřím, že vás nabídka mých služeb zaujala a těším se na případnou spolupráci.

Petr Němeček

Kontakty

Petr Němeček - PNSERVICESCZ

Telefon: +420 515 538 860 / cell:+420 777 258 860
E-mail: info@pnservicescz.net
Skype: Petr-K2

Šebetov 175
679 35 Šebetov